Během ke zdraví

Běh je přirozeným pohybem člověka a zároveň mou velkou radostí a způsobem, jak nasávat krásy přírody všemi smysly :)

Pro začátečníka, ale i pro již „zaběhnuté“ sportovce je velmi důležitá technika běhu. Správnou technikou běhu předcházíme bolestem a zraněním, minimalizujeme napětí, běh je plynulý a ladný, s minimálním úsilím a tedy s radostí :)

Jen pro představu: při běhu na asfaltu působí na klouby síla odpovídající až 4 násobku váhy těla. V příp. špatného došlapu, náklonu, držení těla atp pak klouby, šlachy a vazy značně trpí a dříve či později se to nepříjemně projeví.

Co vám můžeme nabídnout:                                                                                                   Výuka techniky přirozeného běhu: trvání 1-1,5h   (v příp. potřeby pokračování další lekcí)  Cíl:  naučit se správnému držení těla, procvičit náklon, došlap a práci nohou, dle pokročilosti a šikovnosti ještě: práce paží, rotace pánve, běh v kopcích

Z čeho čerpám:                                                                                                                         – zkušenosti z terapeutické a cvičitelské praxe, z různých stylů běžeckých tréninků, chirunningu, nordic runningu a taiji

Cena:  1os …250,-/os,  2-3os … 210,-/os,   4 a více osob ….  cena dohodou

Zdroje: pro informace o sklatbě tréninkové jednotky, typech tréninků, výživě atd… doporučuji mrknout na: rady Miloše Škorpila …. www.bezeckaskola.cz. Běh je široké téma na tuhle malou stránku :)

Kontakt: Dana Benešová, 605 427 158, dana@nwlive.cz